ŁYŻKA Z NAPISEM RENATE, Cesarstwo Rosyjskie, Estonia, 1879

402.00

Srebro, próba 84, waga 43,5 g, dł. 17,5 cm

Puncowanie: C.M.; ИE /1879; 84; znak miejski; 875; lew

Wyryte: Renate; Von Deiner Patin W.H. 1929