183. OŁTARZYK PODRÓŻNY, CZTEROSKRZYDŁOWY, Rosja, XIX w.

1,500.00

Mosiądz odlewany, cyzelowany, wewnątrz złocony; 17,5 x 10,5 cm złożony, 17,5 x 41 rozłożony

Bardzo precyzyjne, miniatorskie wykonanie. Stan zachowania idealny.

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2500 – 2900

183 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

29 czerwiec 2019 | sobota, godz: 17:00