PIĘĆ WIDELCZYKÓW AMERYKAŃSKICH

460.00

1. PARA WIDELCZYKÓW, RI, Providence, Gorham, po 1917

Srebro, próba sterling, waga 26,8 g, dł. 14 cm

Sygnowane: lew, kotwica, G Pat 1917 Sterling

Wyryty monogram HI

2. WIDELCZYK, Nowy Jork, Dominick & Haff, ok. 1910

Srebro, próba sterling (925), waga 16,8 g, dł. 14,5 cm

Sygnowany: Sterling

Wyryte: D

3. WIDELCZYK, XX w.

Plater na nowym srebrze, waga 14,5 g, dł. 15 cm

Puncowanie: Silver Plated A+

4. WIDELCZYK, XX w.

Srebro, próba sterling (925), waga 9,1 g, dł.16 cm

Puncowanie: Sterling