460.00 zł
PIĘĆ WIDELCZYKÓW AMERYKAŃSKICH
1. PARA WIDELCZYKÓW, RI, Providence, Gorham, po 1917
Srebro, próba sterling, waga 26,8 g, dł. 14 cm
Sygnowane: lew, kotwica, G Pat 1917 Sterling
Wyryty monogram HI
2. WIDELCZYK, Nowy Jork, Dominick & Haff, ok. 1910
Srebro, próba sterling (925), waga 16,8 g, dł. 14,5 cm
Sygnowany: Sterling
Wyryte: D
3. WIDELCZYK, XX w.
Plater na nowym srebrze, waga 14,5 g, dł. 15 cm
Puncowanie: Silver Plated A+
4. WIDELCZYK, XX w.
Srebro, próba sterling (925), waga 9,1 g, dł.16 cm
Puncowanie: Sterling