CZARKA, USA, Massachusetts, North Attleboro, Webster Co, 1 poł. XX w.

172.00

Srebro, próba sterling, waga 16,8 g, wys. 35, sr. 55 mm

Puncowanie: Sterling strzała z monogramem WC