SZEŚĆ FILIŻANEK SECESYJNYCH DO KAWY, Niemcy, ok. 1900

2,875.00

Srebro, próba 800, złocone, waga 374 g, wkłady porcelanowe, złocone, wys. 5,2 cm, śr. spodków 10 cm, łyżeczki dł. 10 cm

Puncowanie: korona, półksiężyc, 800, skrzyżowane młotki, austriacka cecha importowa

Wyryty monogram TM

Trzy wkłady wyszczerbione; jeden dobrany, szklany