2,875.00 zł
Srebro, próba 800, złocone, waga 374 g, wkłady porcelanowe, złocone, wys. 5,2 cm, śr. spodków 10 cm, łyżeczki dł. 10 cm
Puncowanie: korona, półksiężyc, 800, skrzyżowane młotki, austriacka cecha importowa
Wyryty monogram TM
Trzy wkłady wyszczerbione; jeden dobrany, szklany