CUKIERNICA, Węgry, Herend, pocz. XX w.

345.00

Porcelana, nadruk barwny, złocenie, wys. 8, śr. 12 cm

Sygnowana niebieskim drukiem naszkliwnym herb z napisem wokół: Herend Hungary