EMPIROWY KANDELABR Z TRZONEM W FORMIE PUTTA, 1 poł. XIX w.

6,900.00

Brąz złocony, wys. 66 cm, pięciopłomienny

Znakomity, precyzyjnie odlany i cyzelowany przykład empirowego rzemiosła.