171. KĄTOMIERZ, Austria, Wiedeń, Johann Christoph Voigtländer, k. XVIII w.

350.00

Mosiądz, dł. 22,5 cm

Sygnowany: J.C. Voigtländer in Wien

Cena wywoławcza 350

Estymacja 400 – 500

176 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

20 październik 2018 | sobota, godz: 17:00