TRZY SZTUĆCE

345.00

plater

Łyżeczka do cukru, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, dł. 15 cm

Łyżeczka do cukru, XIX/XX w.

Mosiądz, resztki srebrzenia, dł. 14 cm

Łopatka do sardynek, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970

Plater na nowym srebrze, dł. 15 cm

Puncowanie: znak Hefry MET-60