345.00 zł
plater
Łyżeczka do cukru, XIX/XX w.
Plater na mosiądzu, dł. 15 cm
Łyżeczka do cukru, XIX/XX w.
Mosiądz, resztki srebrzenia, dł. 14 cm
Łopatka do sardynek, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970
Plater na nowym srebrze, dł. 15 cm
Puncowanie: znak Hefry MET-60