WAZON, Niemcy, ok. 1920

690.00

Szkło ołowiowe, szlifowane, rżnięte, oprawa srebrna, próba 800, wys. 35 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, C.S.

Stan zachowania: wgniecenie oprawy