OPRAWA CUKIERNICY, Chiny, Honkg Kong, Wang Hing & Co, ok. 1900

1,150.00

Srebro, waga 156 g, wys. 6,5, śr. 13 cm

Puncowanie: WH; 90; ideogramy chińskie