PLAKIETA, ADAM MICKIEWICZ, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

600.00

Proj. Pierre Jean David d’Angers (1788–1856)

Brąz, 21 x 19 cm

Sygnowany: David

Na rewersie wybite: WARSZAWA / NORBLIN&Co