KADZIELNIA, Chiny, XIX/XX w.

4,025.00

Brąz, wys. 19 cm

Sygnowana ideogramami chińskimi

Ażurowa, kulista, wsparta na trzech lwach Fou

Stan zachowania: pęknięcie jednej wiej łapy