167. KRÓL STANISŁAW AUGUST PONIATOWSKI, I. poł. XIX w.

15,000.00

MALARZ POLSKI

Olej, płótno dublowane; 39 x 29 cm

 Król jest w mundurze gwardii konnej koronnej, z orderami Orła Białego i pruskim Orła Czarnego. Autorem pierwowzoru jest Marcello Bacciarelli.

Cena wywoławcza 15000

Estymacja 18000 – 20000

Aukcja 216, 15.10.2022