722.00 zł
MŁYN, 1934
Olej, tektura; 25,5 x 14,5 cm
Sygnowany p.d.: С. Емельянов
Na odwrocie nalepka galerii Wsiekochudoznik z opisem pracy
Sergiej Anatolewicz JEMIELIANOW
1894 Mudrowo – 1991
Malarz i grafik rosyjski, pejzażysta, studiował w Moskwie w Wchutemasie (1922-1930) i Archipowa, Istomina i Kadrowskiego. Mieszkał w Moskwie. Wystawiał regularnie od 1927 r. Należał do ugrupowania „Pracownicy sztuki.