Stefan PAC

92.00

OBRAZ DWORÓW EUROPEJSKICH NA POCZĄTKU XVII WIEKU

Przedstawiony w Dzienniku Podróży Królewicza Władysława, syna Zygmunta III do Niemiec, Austryi, Belgii, Szwajcaryi i Włoch w roku 1624-1625

skreślony przez Stefana Paca, pis. i refer. star. preneńskiego, towarzyszącego królewiczowi w tej podróży

z rekopismu wydał J.K.Plebański

Warszawa, Nakładem Zygmunta Schlettera, 1854

21 cm, s. VI+172, opr. twarda, półskórek, na grzbiecie tłoczenia, złocenia

Stempel własnościowy: Księgozbiór Leopolda Kronenberga

Przetarcia krawędzi oprawy, przebarwienia papieru