Jan Konrad CHOROSZUCHA

963.00

KĘPA POTOCKA, 1982

Olej, płótno; 38,5 x 46,5 cm

Sygnowany p.d.; J. Choroszucha

Jan Konrad CHOROSZUCHA

1933 -1996

Malarz, grafik, ilustrator. Absolwent (1961) warszawskiej ASP.