1,725.00 zł
Olej, płótno; 53 x 68 cm
Jest to kopia obrazy Edwina Landseera A Distinguished Member of the Humane Society
Pies na obrazie ma na imię Bob. Został znaleziony w wraku statku u wybrzeży Anglii. Pies zamieszkał na londyńskim nabrzeżu, gdzie stał się znany z ratowania tonących ludzi, co dokonał 23 razy w 14 lat. Za te zasługi przyznano mu członkostwo Royal Humane Society.