PAPIEROŚNICA Z MONOGRAMEM KJ, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz i Julian Wapiński, ok. 1920

517.00

Srebro, złoto (monogram i oprawa kamienia), rubin (?), waga 117 g; 10,5 x 8,5 cm

Puncowanie: J.Wapiński, KiM