SOLNICZKA, Rosja, Petersburg, 4 ćw. XIX w.

345.00

Srebro, próba 84, waga 31,9 g, wys.3, śr. 5 cm
Puncowanie: skrzyżowane kotwice i berło,84; TH, 875, lew