PODSTAWKA POD BUTELKĘ, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, 1921 -1931

690.00

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, wys. 10, śr. 12 cm
Puncowanie: WH; 3, głowa w chuście