SERWETNIK, Rosja, Petersburg, Ilia Iwanow Katorski, k. XIX w.

345.00

Srebro, próba 84, waga 22,5 g; 27 x 48 x 39 mm
Puncowanie: 84, skrzyżowane berła, 84; ИК
Wyryte kwiaty i monogram OS