68. MLECZNIK, Śląsk, Wrocław, Johann Christian Zwiener, ok. 1835

700.00

Srebro, próba 12, wewnątrz złocone, waga 84 g, wys. 7 cm
Puncowanie: R, głowa Jana Chrzciciela, CZ
Wyryte: A. J.

Cena wywoławcza 600

Estymacja 700 – 800

170 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

10 marzec 2018 | sobota, godz: 17:00