MEDALION-IKONA, MATKA BOŻA Z DZIECIĄTKIEM, Rosja, Moskwa, Grigorij Michajłowicz Sbitniew, po 1908

920.00

Olej na miedzi, okład srebrny, próba 84, resztki złocenia, waga całk. 7,7 g; 47 x 37 mm (owal)
Puncowanie: ГС; 84, głowa w kokoszniku, Δ