POPIELNICZKA PARYSKIEGO HOTELU SCRIBE, XX w.

115.00

Porcelana, 10 x 10 cm
Nadruk czerwoną farbą naszkliwnie: Hotel Scibe / Paris
Sygnowany wyciskiem: 298 / 13