SERWIS PORCELANOWY HELENA, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1937 – 1938

1,150.00

Porcelana

W składzie: sosjerka, maselnica z pokrywką, paterka 23,5 x 10,5 cm, 4 talerze śr. 9,5 cm, 5 talerzyków śr. 4,5 cm, 2 teryny (śr. 22, 26 cm), 3 półmiski (38 x 25,5, 23 x 24, 20,5 x 19,5 cm); 5 talerzy głębokich śr. 24 cm, 4 talerze płaskie śr. 24 cm; razem 26 sztuk

Sygnowany zielenią chromu druk pod podszkliwny: korona / Rosenthal / Selb-Germany / Helena

Stan zachowania; jeden półmisek ze szczerbką