460.00 zł
CISZA, 1980
Akwaforta, papier; 34 x 21,5 cm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Cisza – akwaforta (Et) odb. aut. Krzysztof Wieczorek 1980 rok imp.
Krzysztof WIECZOREK
ur. 1954 Łódź
Wybitny grafik. Absolwent (1977) PWSSP w pracowni Leszka Rózgi. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany, m. in. I Nagroda na VIII International Print Biennal w Madrycie w 1982 r.