TACA W STYLU WIKTORIAŃSKIM, Irlandia, Dublin, West & Son – Langley Archer West, 1897

4,800.00

Srebro, próba sterling (925), waga 984 g, wys. 4,8, śr. 31 cm

Wyryta dedykacja: Presented to / The Rev. C. Tardy / As a token of Frendship / from / Sir Robert Forster Bart 1898

Puncowanie: pod koroną West & Son Dublin 18&19 College Green; pod koroną L.A.W., lew, głowa lwa, b