575.00 zł
Srebro, próba sterling (925), wewnątrz złocone, 171,4 g, 13,5 x 8 cm Puncowanie: FBM, Λ, lew kroczący, głowa lwa, P Wyryty herb rodziny Fitzgerald i dedykacja G. G. F. G. from M. B. C.