CYGARNICA, Londyn, Frederick Bradford McCrea, 1890

575.00

Srebro, próba sterling (925), wewnątrz złocone, 171,4 g, 13,5 x 8 cm
Puncowanie: FBM, Λ, lew kroczący, głowa lwa, P
Wyryty herb rodziny Fitzgerald i dedykacja G. G. F. G. from M. B. C.