3,220.00 zł
Srebro, próba 84, złocenie, niello, waga 195, dł. 16,5 cm Puncowanie: monogram złotnika CT; 84, św. Jerzy; cechy probierza: na dwóch H Л / 1834; na trzech M Ч. / 1841