2,408.00 zł
LAGUNA WENECKA
Olej, płótno; 51 x 40,5 cm
Sygnowany p.d.: RAndree
Rudolf ANDREE
1887 – 1970
Postimpresjonista niemiecki. Studiował w Akademii monachijskiej u Franza von Stucka. Malował przede wszystkim pejzaże i weduty weneckie.