Rudolf ANDREE

2,408.00

LAGUNA WENECKA
Olej, płótno; 51 x 40,5 cm
Sygnowany p.d.: RAndree

Rudolf ANDREE

1887 – 1970

Postimpresjonista niemiecki. Studiował w Akademii monachijskiej u Franza von Stucka. Malował przede wszystkim pejzaże i weduty weneckie.