M. KORSZUNOW

2,156.00

TARAS SZEWCZENKO, 1918
Olej, płótno; 98 x 73 cm
Sygnowany p.d.: М. Коршунов; śr. d. 12 III 1918; na dolnych rogach napisy cyrylicą: dedykacja dla O. Biezdbiadki.