2,156.00 zł
TARAS SZEWCZENKO, 1918 Olej, płótno; 98 x 73 cm Sygnowany p.d.: М. Коршунов; śr. d. 12 III 1918; na dolnych rogach napisy cyrylicą: dedykacja dla O. Biezdbiadki.
Salon Aukcyjny Freta