SPODEK MALOWANY W KWIATY, Rosja, Wierbiłki, Gardner, ok. 1820

460.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr.15,8 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: G
stan zachowania: szczerbka