KANDELABR TRÓJRAMIENNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900

21,240.00

Brąz złocony, wys. 63 cm, rozstaw ramion 26 cm

 Na trzech nóżkach w formie spłaszczonych kul, podstawa z ażurowym, wywiniętym kołnierzem, ramiona w formie rogów obfitości, zakończonych u dołu głowami łabędzi, zwieńczony pierścieniowym uchwytem.

Regulowany poziom ramion, zelektryfikowany

Puncowanie: BR.ŁOPIEŃSCY | WARSZAWA