21,240.00 zł
Brąz złocony, wys. 63 cm, rozstaw ramion 26 cm
Na trzech nóżkach w formie spłaszczonych kul, podstawa z ażurowym, wywiniętym kołnierzem, ramiona w formie rogów obfitości, zakończonych u dołu głowami łabędzi, zwieńczony pierścieniowym uchwytem.
Regulowany poziom ramion, zelektryfikowany
Puncowanie: BR.ŁOPIEŃSCY | WARSZAWA