Adam MICKIEWICZ

287.00

PAN TADEUSZ

Podobizna rękopisów

Wrocław, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, 1949

Przygotował Tadeusz Mikulski, obito pod zarządem Jana

S. XIII, 332 (faksymile), 36 cm, papier kredowy, oprawa twarda, płócienna, tłoczenia, introligatornia Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu

nakład 1000 egz.

Stan zachowania przetarcia grzbietu, krawędzi okładki