600.00 zł
PORTAL, 1953 Akwarela, papier; 42 x 27 cm
Sygnowany l.d.: J. Kowalczyk | W-wa 1953
Jan KOWALCZYK
1926 – 1979
Malarz polski, absolwent (1952) wrocławskiej ASP.