Jan KOWALCZYK

600.00

PORTAL, 1953
Akwarela, papier; 42 x 27 cm

Sygnowany l.d.: J. Kowalczyk | W-wa 1953

Jan KOWALCZYK

1926 – 1979

Malarz polski, absolwent (1952) wrocławskiej ASP.