PAPIEROŚNICA Z MONOGRAMEM SM, Polska, Warszawa, po 1931

460.00

Srebro, próba 2, wewnątrz złocona, monogram złoty; waga 90 g; 9 x 5 cm
Puncowanie: w owalu 2, głowa w chuście, W; M/W
Wyryte: Marylce w dwudziestą rocznicę ślubu Jasiek, Krosno 8.9.1943