ŁYŻKA DO KAWIORU, Niemcy, pocz. XX w.

345.00

Trzonek srebrny, czerpaczek – plater na mosiądzu, dł. 17 cm
Puncowanie: 800; głowa w kokoszniku, s; 84 – rosyjska cecha importowa urzędu w Rydze