KOMPLET SZTUĆCÓW NA 6 OSÓB W STYLU ART DECO, Polska, lata 20. XX w.

747.00

Pater na nowym srebrze, stal nierdzewna (ostrza), po 6 noży (21,5 cm), widelców (18,5 cm), łyżek (20,5 cm), łyżeczek (14,5 cm)
Puncowanie: PLAQUET BM, na ostrzach: Gerlach nierdzewne