Tomasz KORNACKI

172.00

KRASICZYN, 1966
Tusz, piórko, akwarela, karton; 35 x 25 cm
Sygnowany l.d.: TKornacki | 1966.
Wewnątrz dedykacja imieninowa dla dyrektora Mieczysława Ptaśnika z podpisami pracowników