Tomasz ŻOCHOWSKI

1,150.00

NAIWNIAK I
Akryl, płótno; 70 x 100 cm
Sygnowany p.d.: T.Żochowski

Tomasz ŻOCHOWSKI
ur. 1988 Warszawa
Ukończył Malarstwo w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Swoją twórczość ukierunkowywuje ku szeroko pojętej sztuce ulicznej, zachowując własną tożsamość