402.00 zł
Porcelana, brązowa i niebieska farba naszkliwna, złocenie, nadruk barwny (herb z gryfem i litery B.W. S.P); 8 x 14 x 16 cm
Sygnowana wyciskiem: Ć w trójkącie | ĆMIELóW | dwustronna strzałka; srebrny nadruk sprzedawcy: Aleksander Łakomski Centrala Warszawa Bracka 20