PAPIEROŚNICA Z MONOGRAMEM CK, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1921-1931
460.00 zł
Srebro, próba 3, wewnątrz złocona; waga 105 g, 11 x 8 cm Puncowanie: KiM; w kształcie baryłki 3, głowa w chuście W Wyryta dedykacja: na pamiątkę Tatusiowi Rela 27. II. 30. r.