Tomasz KORNACKI

483.00

ZAMEK W WIŚNICZU, 1968
Akwarela, karton; 29 x 25 cm
Sygnowany p.d.: Tomasz Kornacki / XII 1968 roku
Wewnątrz dedykacja dla Mieczysława Ptaśnika od pracowników