SZEŚĆ PUCHARKÓW, Związek Radziecki, Estonia, Tallin, ok. 1970

1,955.00

SZEŚĆ PUCHARKóW, Związek Radziecki, Estonia, Tallin, ok. 1970

Srebro, próba 916, wewnątrz złocone, waga 509 g, wys. 10,7, śr.6,3 cm

Puncowanie: T 7TJ; 3, gwiazdka z sierpem i młotem, 916