TERIER, Niemcy, Selb (Plößberg), Rosenthal, 1921 – 1923

920.00

Figurka, porcelana, farba podszkliwna, wys. 8,5 cm

Sygnowany drukiem podszkliwnym zielenią chromu: korona / dwie róże / Rosenthal / Bavaria; wyciskiem: 155

Stan zachowania: szczerbka na uchu