462. TALERZ MALOWANY W POLNE KWIATY, Saksonia, Miśnia, ok. 1750

1,500.00

Porcelana, farby naszkliwne, śr. 23,7 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z kropką między rękojeściami, wyciskiem: 10

Stan zachowania: szczerbka na rancie

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 223, 17.06.2023