PATERA W TYPIE SÈEVRES, Francja, 2 poł. XIX w.

690.00

Porcelana, relief, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia,wys. 7, śr. 24 cm
Sygnowany kobaltem naszkliwnie: splecione litery L z cyframi 1 i 31