Teodor SZLUHA

845.00

GERBERY I KROKUSY, 1987

Olej, płótno; 49,5 x 34 cm

Sygn. l.d. TrSzluha; p.d.: Kraków | 1987 r.

Teodor SZLUHA

ur. 1896

Absolwent (1923) krakowskiej ASP.