845.00 zł
GERBERY I KROKUSY, 1987
Olej, płótno; 49,5 x 34 cm
Sygn. l.d. TrSzluha; p.d.: Kraków | 1987 r.
Teodor SZLUHA
ur. 1896
Absolwent (1923) krakowskiej ASP.