ŁYŻKA WAZOWA, Polska, Warszawa, Władysław Hempel, po 1908

1,840.00

Srebro, próba 84, czerpak złocony, waga 273 g, dł. 35 cm
Wyryty monogram JK
Puncowanie: WH; półksięŻyc z trzema gwiazdami; głowa w kokoszniku, 84